Konica Minolta bizhub C458 Developer

Dijital fotokopi baskı makinesi

Dijital fotokopi baskı makinesi satın almanın işiniz için sağlam bir yatırım olduğunu zaten biliyorsunuz. Çok işlevli, uygun maliyetli, yüksek kalitede kopyalar üretiyor … Daha ne ihtiyacınız olabilir?

Dijital fotokopi baskı makinesi
Dijital fotokopi baskı makinesi

 Dijital fotokopi baskı makinesi fiyatları

Ancak, çevrimiçi bir arama yapmadan önce, göz önünde bulundurmanız gereken bazı şeyler vardır. Herhangi bir dijital fotokopi makinesinin yapacağını düşünüyor olabilirsiniz. Bununla ilgili bazı gerçekler olmasına rağmen, dijital fotokopi makinelerinin olağanüstü bir cihaz olduğunu görünce, bir tane satın almak ile işinize en uygun olanı satın almak arasında bir fark var. 

1. Renkli Fotokopi veya Siyah ve Beyaz?
Tabii ki, dijital renkli bir fotokopi makinesi, siyah-beyaz meslektaşı daha pahalı. Paranız varsa, renkli fotokopi önerilir. Öte yandan, eğer bir bütçeniz varsa, gerçekten ihtiyacınız olup olmadığını kendinize sorun. Siyah beyaz bir fotokopi, belgelerinizin çoğunun renkli olması gerekmiyorsa, yeterlidir. Eğer pazarlama işindeyseniz ve düzenli olarak broşürler, renkli fotoğraflar ve benzer belgeler hazırlarsanız, bir renkli fotokopi makinesini satın almak akıllıca olacaktır. 

2. Kağıt Kullanımı
Bu, dikkate almak için zaman ayırmanız gereken önemli bir özelliktir. Eğer kısa kadroluysanız ve çoklu görev çağrısında bulunulursa, en az 250 sayfa alabilen bir fotokopi makinesi alın. Kendinizi ve iş arkadaşlarınızı her iki saatte bir fotokopi tepsisini doldurmaktan kurtarın. 

3. Hacim
Para kazanmak için iş için kullanmak üzere kişisel bir fotokopi makinesi satın alma hata yapmayın. Kişisel fotokopi makineleri ağır hacimleri idare edecek şekilde üretilmemiştir. Düşündüğünüzden daha kısa sürede bir servis merkezine götüreceksiniz. Özellikle yüksek hacimli işlemlerde kullanılan dijital fotokopi makinesine gidin. 

4. Çok yönlülük
Dijital fotokopi makineleri tek başlarına çok işlevlidir. Ancak, farklı kağıtlarda, boyutta, malzemede ve ağırlıkta kopyalar üretmesi gereken işletmeler var. Şirketiniz bu türün altına düşerse, dizin kartları, asetatlar ve diğer ortamlar gibi çeşitli kağıt türlerini yönetebilen bir fotokopi makinesi arayın. 

5. Dupleksleme
Basitçe söylemek gerekirse, bu, kağıdın her iki tarafına da yazdırmasını sağlayan bir fotokopi özelliğidir. Bu tür bir fotokopi makinesini satın almanız birkaç dolara mal olur ancak işiniz için gerekli olduğunu düşünüyorsanız, neden olmasın? Uzun vadede kağıt üzerinde para tasarrufu sağlar.